Кошик
30 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.

+380506902628
УкраїнаКиїв
Системи вентиляції
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
ВЕНТС ВУТ Р 700 ТН ЕГ ЄС - припливно-витяжна установка з рекуператором, фото 2

ВЕНТС ВУТ Р 700 ТН ЕГ ЄС - припливно-витяжна установка з рекуператором

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

ВЕНТС ВУТ Р 700 ТН ЕГ ЄС - припливно-витяжна установка з рекуператором

Припливно-витяжна установка з роторним рекуператором з алюмінію і вбудованим тепловим насосом з електричним преднагревом припливного повітря, з високою ефективністю до 85% теплообміну.

Сумарна потужність, кВт: 0,36-0,94
Максимальна витрата повітря, м3/ч: 830Розмір воздуховода, мм: 250Рівень шуму на расст. 3м, дБ(А): 52Ефективність рекуперації, %: до 85
Тип теплообмінника:РоторнийМатеріал теплообмінника: АлюмінійФільтр: G4 (F7*)

Загальна інформація - припливно-витяжна установка ВЕНТС ВУТ Р 700 ТН ЕГ ЄС

Припливно-витяжна установка VENTS ВУТ Р 700 ТН ЕГ ЄС з рекуперацією тепла - це вже повністю готовий вентиляційний агрегат у сферах опалення та кондиціонування. Дана модель застосовується для витяжки відпрацьованого або спертого повітря з приміщення, з подальшою подачею свіжого, пропущеного через фільтр повітря з вулиці.

ВУТ Р TH ЕГ ЄС – моделі з роторним регенератором і тепловим насосом з електричним преднагревом припливного повітря.

Завдяки використанню рекуператора, тепло від витяжного повітря передається повітрю, що дозволяє зберігати найбільш підходящий кліматичний баланс і комфортні умови. Тепловий насос установки також допоможе створити найбільш прийнятну температуру в приміщенні в зимовий час року або в міжсезоння, тим самим знижуючи навантаження на основну систему опалення. Спільна робота теплового насоса і роторного регенератора дозволяє отримати співвідношення виробленої і споживаної енергії на рівні 1:8, а точніше кажучи, для отримання 8 кВт теплової потужності необхідно затратити 1 кВт теплової енергії.

Модель відповідає високим показникам європейської якості, гарантує високу продуктивність, низьке споживання електроенергії і низький рівень шуму. Приєднання установки повинно здійснюватись до вентиляційних каналів круглого перерізу і певного діаметру. Для отримання більш детальної інформації звертайтеся за консультацією до менеджерів Інтернет магазину , які завжди готові надати допомогу щодо вибору найбільш підходящого вентиляційного обладнання.

Габаритні розміри

Габаритні розміри ВЕНТС ВУТ Р 700 ТН ЕГ ЄС

Тип

ØD

B

H

L

L1

Розмір

249

748

750

1667

-

Особливість конструкції

Каркас корпусу складається з тришарових панелей, які виготовлені з алюмоцинка. Між цими панелями прокладений шар скловолокна товщиною в 25 мм Таке виконання дозволить отримати якісну тепло - і звукоізоляцію. За рахунок знімних бічних панелей установка вимагає мінімального простору для обслуговування, а також забезпечує швидкий доступ до внутрішнього механізму.

Установка має двоступеневою системою енергозбереження:

I-й ступінь повертає теплову енергію за допомогою роторного регенератора (до 85%).

II-я щабель проводить нагрівання тепловим насосом припливного повітря за рахунок використання низькопотенційної теплової енергії витяжного повітря.

1-я ступінь роботи 2-я ступінь роботи

Характеристика фільтра

Для проведення фільтрації припливного та витяжного повітря установка комплектується двома продуктивними фільтрів зі ступенем очищення G4. Також опціонально може бути встановлений припливне фільтр зі ступенем очищення F7.

Характеристика двигуна

Установка працює за допомогою високоефективного электрокоммутируемого ЄС двигуна постійного струму з зовнішнім ротором, який комплектується робочим колесом з назад загнутими лопатками. Це найбільш передове рішення в області вентиляції, що дозволяє отримувати високу продуктивність, низький рівень шуму і економне споживання електроенергії. Головною перевагою такого мотора є високий ККД до 90%.

Аеродинамічні показники установки

Роторний регенератор

Дана комплектуюча являє собою обертовий короткий циліндр, який заповнений шарами гофрованого алюмінієвої стрічки, що дозволяє припливного і витяжного повітрю проходити крізь нього. При обертанні стрічка спочатку контактує з припливним, а потім з витяжним повітряним потоками, з-за чого вона по черзі нагрівається і охолоджується, передає тепло і вологу від теплого повітряного потоку холодного. Роторний регенератор передає явну і приховану теплоту від теплого повітряного потоку холодного, забезпечуючи часткове повернення вологи в приміщення, що має вкрай низьку загрозу обмороження (при нормальних значеннях температури і вологості – практично нульова).

Принцип роботи роторного регенератора

Тепловий насос

Установка комплектується реверсивним тепловим насосом для нагрівання чи охолодження повітря. У моделі також використовується високоефективний і малошумний ротаційний компресор. В тепловому насосі використовується холодильний агент R410A – це високотехнологічний двокомпонентний холодильний агент, який має високі термодинамічні властивості, він не руйнує озоновий шар.

Високоефективний роторний регенератор дозволяє повертати з витяжного повітря припливному більшу частину теплової енергії. Тепловий насос переносить залишкову частину низькопотенційної теплової енергії витяжного повітря до припливному, підтримуючи задану користувачем температуру повітря.

Нагрівач установки

Модель даної серії комплектується електричним нагрівачем високої ефективності, який дозволяє поводити додатковий підігрів припливного повітря. Використання переднагріву дає можливість скоротити частоту включення циклів розморожування теплового насоса, збільшуючи ефективність установки. Нагрівач розділений на два активних елемента, це дозволить економно витрачати електричну енергію, забезпечуючи при цьому достатній потужності нагріву.

Управління та автоматика

Установка комплектується вбудованою системою автоматики і багатофункціональною панеллю управління А17 (th-Tune) або А18 (pGD1).

Панель управління А17

Панель управління А18Панель управління А18

Робочі режими установки

Режим АвтоРежим AUTO - робота в автоматичному режимі передбачає припливно-витяжну вентиляцію приміщення, при підтримці заданої користувачем температуру повітря в приміщенні.

НагрівРежим "НАГРІВ" - проведення припливно-витяжної вентиляції приміщення та підтримки рівня повітря не нижче заданих показників. Якщо температура в приміщенні стає нижчою, то автоматично включається рекуператор або тепловий насос.

ОхолодженняРежим "ОХОЛОДЖЕННЯ" - проведення припливно-витяжної вентиляції приміщення та підтримки рівня повітря не нижче заданих показників. Якщо температура в приміщенні стає вище заданої, то автоматично включається рекуператор або тепловий насос.

РекупераціяРежим "РЕКУПЕРАЦІЯ" - забезпечення припливно-витяжної вентиляції в приміщенні, а також підтримання температури повітря в приміщенні за допомогою регенератора без включення теплового насоса. Є можливість активування функції вручну в меню установки контролера або панелі управління A18.

ВентиляціяРежим "ВЕНТИЛЯТОР" - забезпечення припливно-витяжної вентиляції в приміщенні без підтримки температури повітря в приміщенні. Робота регенератора і теплового насоса заблокована. Установка температури в приміщенні недоступно.

РозморожуванняРежим "РОЗМОРОЖУВАННЯ" - включається автоматично при роботі установки в режимі «Auto» або «Нагрів» для запобігання обмерзання теплообмінника теплового насоса. У цьому режимі блокується робота вентиляторів. По завершенню режиму «Розморожування» установка автоматично повертається у попередній режим роботи.

ПреднагревРежим "ПРЕДНАГРЕВ" - дозволяє проводити нагрів припливного повітря до потрібної температури за допомогою електронагрівача. Режим активується автоматично при зниженні температури навколишнього середовища нижче -8 °с. Якщо температура зовнішнього повітря вище -8 °С, то режим «Преднагрев» відключається.

РециркуляціяРежим РЕЦИРКУЛЯЦІЇ" - опціонально доступний і активується автоматично при негативних значеннях зовнішніх температур, що дозволяє значно знизити енергоспоживання установки за рахунок часткового повернення витяжного повітря в припливний канал установки.

Система інтелектуального управління

Технологія Технологія "Limit function" автоматично знижує витрату повітря для забезпечення заданої користувачем температури. Якщо установка при роботі в режимі «Auto» або «Нагрів» протягом 20 хвилин не забезпечує заданої користувачем температури повітря в приміщенні, відбувається автоматичне зниження витрати повітря (швидкості вентиляторів).

Технологія Технологія "Warming-up" - це захист від подачі в приміщення холодного повітря в режимі «Auto» або «Нагрів». Здійснюється за рахунок прогріву теплообмінника теплового насоса в припливному каналі установки при відключеному припливному вентиляторі.

Технологія Технологія "Higher speed" - автоматичне збільшення витрати витяжного повітря при роботі установки в режимі Охолодження для захисту теплового насоса по тиску.

Технологія Технологія "Smart Safe" - автоматичний захист установки від роботи за межами експлуатаційних характеристик. Установка обладнана інтелектуальною системою захисту, яка проводить безпечну та надійну роботу в межах допустимих температурних умов навколишнього середовища.

Технологія Технологія "Heat Pump Protection" - якісний захист теплового насоса від аварій. Значною мірою продовжує номінальний термін експлуатації як насоса, так і всієї установки в цілому.

Технологія Технологія "Serviceability" - це легкий доступ до вузлів і деталей установки, а також простота обслуговування, заміна витратних матеріалів та комплектуючих і висока ремонтопридатність виробу в цілому.

Технологія Технологія "Fresh Air" забезпечує подачу в будинок чистого повітря. Установка обладнана фільтрами класу очищення G4 (опціонально – F7). Установка відстежує робочий ресурс фільтрів і нагадує про необхідність їх заміни.

Технологія Технологія "Ozone protection" - в якості робочої речовини в тепловому насосі використовується високотехнологічний двокомпонентний холодильний агент R410A не руйнує озоновий шар.

Технологія Технологія "Save Energy" - вдосконалений комплекс інженерно-технічних рішень, який направлений на зниження енергоспоживання установки в кілька разів.

Технологія Технологія "Low Noise" - дає можливість в кілька разів знизити номінальний рівень шуму установки, що значною мірою покращує робочі показники.

Технологія Технологія "Autorestart" - у разі незапланованого вимикання електроенергії установка зберігає заданий режим роботи, а також всі попередні функції.

Технологія Технологія "Simple Use" - агрегат поставляється із заводу як комплектне заводський виріб, готове до експлуатації. Витрати на монтаж і обслуговування зведені до мінімуму. Не вимагає особливої кваліфікації, має простий, інтуїтивний інтерфейс управління.

Технологія Технологія "CO2 control" - підтримка рівня вуглецю в вентильованому приміщенні не вище заданого користувачем значення. У разі перевищення рівня вуглецю, установка автоматично збільшує кратність повітрообміну.

Технологія Технологія "RH control" - якісне підтримання рівня відносної вологості повітря у вентильованому приміщенні не вище заданого користувачем значення. У разі перевищення рівня відносної вологості, установка автоматично збільшує кратність повітрообміну.

Технологія Технологія "Rapid access to set mode" - чим більша різниця між температурою навколишнього середовища і встановленої температури, тим швидше відбувається активація роботи теплового насоса.

Монтаж

Припливно-витяжна установка монтується на горизонтальній поверхні, підвішується до стелі, кріпиться на стіні за допомогою кронштейнів. Доступ для сервісного обслуговування з боку бічної панелі.

Принцип роботи установки

Якщо ви хочете купити припливно-витяжну установку ВЕНТС ВУТ Р 700 ТН ЕГ ЄС у нашому Інтернет-магазині «Grand Systems» в Києві, необхідно проконсультуватися з менеджерами, який проведуть якісну і професійну консультацію. Допоможуть підібрати найкращу позицію, прислухаючись до всіх ваших побажань та враховуючи особливу планування приміщення.

Основні
Виробник  VENTS
Продуктивність  830 куб.м/год
Користувацькі характеристики
БрендВЕНТС (VENTS)
Виконання у звуко - теплоізольованому корпусіТак
Максимальна температура переміщуваного повітря, 0С-25 +40
Максимальна витрата повітря, м3/год830
Маса, кг160
Споживана потужність, Вт3740
Розмір патрубка, мм250
Рекуперація теплаТак
СтанНове
Тип монтажуПідвісний, Підлоговий
Тип нагрівачаТепловий насос, Електричний
Тип рекуператораРоторний
Струм, А18.5
Рівень шуму, дБ45-59 (Чітко чути)
Фазність1 фаз - 220 В
Частота струму, Гц50
  • Ціна: 172 086 грн.